2019.09.02 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!!!

Uśmiechnięci, pełni energii i entuzjazmu wkroczyliśmy w nowy rok szkolny 2019/2020. Uroczystości rozpoczęliśmy mszą św. w kościele pod wezwaniem św. Jacka w Chochołowie. Następnie pod opieką wychowawców udaliśmy się do szkoły, gdzie zainaugurowaliśmy rok szkolny.

Corocznie ta uroczystość jest wyjątkowo ważna dla uczniów klas pierwszych, którzy wstępują w nowy etap nauki. Pierwszoklasiści z lekką nieśmiałością wkroczyli w progi szkoły. Nowi uczniowie uważnie wysłuchali słów pana dyrektora, który życzył im powodzenia w rozpoczynającym się roku szkolnym. Pan dyrektor przedstawił także wychowawców poszczególnych klas.

Następnie uczniowie przeszli z wychowawcami do sal, gdzie zostali zapoznani z planem lekcji. Wychowawcy przypomnieli także zasady bezpieczeństwa w szkole a także w czasie drogi do i ze szkoły.

Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym 2019/2020 życzymy wiele sukcesów i miłych chwil w naszej szkole!