Lista sportowców z Chochołowa

Dyscyplina: biegi narciarskie, biathlon

Przynależność klubowa:

• w Szkole Podstawowej UKS ,,Chochołów”,
  • BKS ,,WP – Kościelisko”.
  • Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem.

Największe osiągnięcia sportowe:

• Brązowy medalista Mistrzostw Polski w biathlonie w VII OOM Katowice 2001r.
  • I miejsce w VI amatorskich Mistrzostwach Polski w biegach narciarskich w Tomaszowie Lubelskim 2001
  • V miejsce w VI amatorskich Mistrzostwach Polski FAMILY CUP w biegach narciarskich w sztafecie rodzinnej w Tomaszowie Lubelskim 2001
  • V miejsce w I Biegu narciarskim wokół Stolicy Podhala w Nowym Targu 2000r.
  • II miejsce w II Otwartym Biegu Narciarskim styl F na dystansie 5km Czorsztyn 2000r.
  • I miejsce w Lidze Narciarstwa Biegowego – I edycja Czerwienne 2000r.
  • II miejsce w zawodach strzeleckich o Puchar Posła RP i Wójta Gminy Czarny Dunajec – Hołdymas 2000r.
  • I miejsce w IV amatorskich Mistrzostwach Polski FAMILY CUP w biegach narciarskich w sztafecie rodzinnej Krynica – Zdrój w 1999
  • I miejsce w I Otwartych Biegach Narciarskich Czorsztyn 1999r.
  • III miejsce w Zawodach narciarskich z okazji 153 rocznicy Powstania Chochołowskiego - Chochołów 1999r.
  • II miejsce w Narciarskiej Lidze Biegowej w biegach narciarskich Czerwienne 1999r.
  • IV miejsce w klasyfikacji generalnej Narciarskiej Ligi Biegowej S.Z.S. Czarny Dunajec 1999r.

Masny Marcin
Masny Marcin Masny Marcin