Lista sportowców z Chochołowa

Urodzony 08.05.1958r. Dyscyplina: biegi narciarskie

Przynależność klubowa:

Najważniejsze osiągnięcia sportowe:

• I miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Szkolnych w biegach narciarskich w 1973r.
  • I miejsce w Wojewódzkiej Spartakiadzie LZS w biegach narciarskich w 1984r.
  • I miejsce w IV amatorskich Mistrzostwach Polski FAMILY CUP w biegach narciarskich w sztafecie rodzinnej Krynica – Zdrój 1999
  • V miejsce w biegach narciarskich z okazji 153 rocznicy Powstania Chochołowkiego - Chochołów 1999r.
  • II miejsce w biegach narciarskich z okazji 154 rocznicy Powstania Chochołowkiego - Chochołów 2000r.
  • III miejsce w zawodach strzeleckich o Puchar Posła RP i Wójta Gminy Czarny Dunajec – Hołdymas 2000r.
  • V miejsce w VI amatorskich Mistrzostwach Polski FAMILY CUP w biegach narciarskich w sztafecie rodzinnej w Tomaszowie Lubelskim w 2001
  • III miejsce w biegach narciarskich z okazji 157 rocznicy Powstania Chochołowkiego Chochołów 2003r.
  • III miejsce w I Biegu narciarskim ,,Ku Czci pomordowanych w walce z okupantem” Chochołów 2006r.
  • III miejsce w II Biegu narciarskim śladami Ojca Świętego Jana Pawła II w Dolinie Chochołowskiej - Dolina Chochołowska 2006
  • II miejsce w Otwartych Zawodach w biegach narciarskich z okazji III Memoriału im. Zdzisława Duraja Podczerwone 2007r.
  • III miejsce w Otwartych biegach narciarskich z okazji 161 rocznicy Powstania Chochołowskiego Chochołów 2007r.
  • II miejsce w IV Biegach Narciarskich im. Kurierów Tatrzańskich Chochołów 2012r.